Lai valik fitness- ja treeningvahendeid,trenažööre ja ergomeetreid koju, tööle, spordiklubisse

Firmast

kevad 2008 268Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on treeningseadmete müük, hooldus ja konsultatsioonid spordisaalide rajamiseks ning majandamiseks. 

Oleme pühendunud sellele, et leida igale kliendile just tema vajaduste ja võimalustega sobiv treeningseade või spordisaali sisustus. 

Oleme Eestis kõige pikema kogemusega trenažööride müüja. Alustasime 1992 aastal jõusaali seadmete müüja ja tootmise allhanankijana ning peagi tõdesime, et Eesti selleaegse turu jaoks olid nende hinnad liiga kõrged, samuti ei vastanud nende disain ja funktsionaalsus kohaliku turu nõudmistele. Arendasime välja jõusaali trenažööride tootearenduse ja tootmise Arcomani kaubamärgi all. Arcomani kaubamärki kandvad trenažöörid on vastupidavad ja pideva tootearenduse tulemusena nägusa disaini ja täiusliku funktsionaalsusega. 

Majanduslikke tendentse arvestades lõpetasime trenažööride tootmise Eestis ja rakendame oma tehnilisi ja funktsionaalseid teadmisi trenažööride valmistamiseks teistes tootmisüksustes. 

Oma teadmisi ja kogemusi rakendades oleme valinud oma tootevalikusse trenažöörid, mis rahuldavad iga nõudliku kasutaja vajadused. Saame garanteerida, et pakume igale kliendile just tema nõudmisi ja vajadusi kõige enam rahuldava trenažööri või fitness-lahenduse. 

Vaata piltide valikut sisustatud saalidest läbi aegade

Jooksurada: jooksulint ehk linttrenažöör

Jooksurada ehk jooksulint ehk linttrenažöör on trenažöör jooksmiseks või käimiseks siseruumides. Arvestades meie pimedaid ja pikki sügisõhtuid ja vihmaseid päevi on tegemist äärmiselt hea, mugava ja väga populaarse treeningseadmega. Loe edasi

jooksurada jooksulint käimistrenazöör

 

spirit fitness jooksurada käimistrenazöör jooksulint

Trenažöörid kodus treenijale

Aitab vabandustest, hakkame treenima!

Kui spordiklubis käimine ei ole sulle võimalik mingitel põhjustel, siis muretsemiseks pole siiski põhjust. Õigeid trenažööre kasutades saad ka kodus mugavalt treenides tõsta oma füüsilist vormi ja arendada lihaseid. Meilt leiad nüüd suurepäraseid trenažööre kodus treenimiseks. 

Tutvu meie kodutrenažööride valikuga

Vaata pilte kodusest jõusaalist

Pildid eramu fitness stuudiost

multi station fitness trenazöör treeningkeskus

Miks valida trenažöörid ja ergomeetrid Arcomanist?

trenažöörid ergomeetrid treeningvahendid jõusaalisMeil on üle 30 aastane kogemus jõusaaliseadmetel treenimisest, 20 aastane kogemus trenažööride ja ergomeetrite müügist ja hooldusest ning 10 aastane kogemus nende tootmisest! Selle kogemuse najal saame soovitada igale kliendile kõige sobivamad treeningseadmed tema eesmärkide saavutamiseks!

Lisaks sellele on meilt ostetud trenažööride TRANSPORT TASUTA.  

Veel põhjuseid leiad siit

Küsi nõu trenažööride valikul meie spetsialistilt

Veloergomeeter ja sõudeergomeeter

e spinner veloergomeeter velotrenažöör 
Veloergomeeter või velotrenažöör on jalgrattale sarnanev seade, mida kasutatakse treenimiseks siseruumides. Veel kardioseadmeid leiad siit 
 
sõude ergomeeter trenažöör 

Sõudeergomeeter


Treenimine sõudeergomeetril on suurepärane kardiovaskulaarne ja jõudu arendav treening. Loe artiklit
 

Arcoman- kvaliteetsed trenažöörid koju, tööle, spordiklubisse

  • Eraisikud
  • Fitness- ja spordiklubid
  • Hotellid ja spaad
  • Meditsiinikeskused
  • Taastusravi keskused
  • Korteriühistud
  • Ettevõtete spordiklubid
  • Sõjavägi
  • Kohalikud omavalitsused
  • Vaata valikut sisustatud saalidest

trenazöörid ergomeetrid treeningvahendid jõusaalis

Vaata fotogaleriid trenažööridega sisustatud jõusaalidest: