Tervis tarviline vara

Praegusel majanduslikult keerukal ajal on fitness- ja spordiklubide tööstuses siiski põhjust olla optimistlik ja seda ühel lihtsal põhjusel: tervis tarviline vara.

Kuigi ühest küljest pitsitab majandussurutis meid kõiki, siis teisalt - sellisel raskel ajal on oma füüsilise tervise eest hoolitsemine seda olulisem, sest füüsiline ja mentaalne jõud käivad käsikäes. Neid mõlemaid on meil neil tulevatel rasketel aegadel vaja.

Tulenevalt meie rahvastiku vanuselisest struktuurist tuleb nii Eestis kui ka mujal Euroopas lähiajal tõsta pensioniea piiri, mis tähendab, et iga inimene peab juba praegu hoolitsema selle eest, et ta töövõime säiliks kauem. Ka seda võib käsitleda hea uudisena fitness- ja spordiklubitööstuse jaoks, sest ainult läbi füüsilise ja vaimse vormi saame me säilitada oma elustandardit ja jääda konkurentsivõimeliseks nii tööl kui teistes eluvaldkondades.

Loe edasi: Tervis tarviline vara

Kuidas spordiklubidel masu ajal läheb?

Neil, kes on osanud vastata klientide ootustele ja vajadustele, läheb hästi. On klubisid, kes on välja töötanud oma säästutooted, vajaduse ilmnedes on pikaajalistele klientidele pakutud maksepuhkust. Tähelepanelikult on üle vaadatud teenuste hinnad - seal, kus see on vähegi võimalik, on neid vähendatud.

Loe edasi: Kuidas spordiklubidel masu ajal läheb?

Kuidas hoida oma spordiklubi liikmeid õnnelikuna

attractive-exerciserSpordiklubid õitsevad, kui suudavad müüa palju liikmepileteid, aga kahjuks ligi 80% klubiliikmeid lahkub klubist peale mõnda aega. Klientide voolavus tähendab klubi omanikele rahalist kaotust, klubi juhtidele võimaluse kaotust ja klientidele kogetud ebaõnnestumist. Klientide lahkumise põhjused on väga erinevad ja seega ei ole ka ühte ainsat lahendust nn. kliendivoolavuse vähendamiseks, aga toon siinkohal ära mõned nõuanded klubiliikmete hoidmiseks.

1. Vali õiged inimesed

Iga töötaja kas tugevdab või nõrgendab organisatsioonikultuuri, ja see omakorda kas toetab või kahandab klubi initsiatiivi hoida oma püsikliente ja klubiliikmeid. Kõige tihedamalt puutuvad klientidega kokku nn. eesliinitöötajad: administraatorid, treenerid, saaliteenindajad. Nende suhtumisest ja hoiakutest sõltub see, millise kogemuse klient klubist saab ning millisena tajub klubi mikrokliimat ehk sisemist atmosfääri. Firma organisatsioonikultuuri tugevdamine ja edasikandumine toimib läbi inimeste ja alguse saab kõik töötajate värbamisest, kus tuleb erilist rõhku panna sellele, et värvatav töötaja sobiks ettevõttesse ja kannaks organisatsioonikultuuriga sobivaid väärtushinnanguid ja esindaks sobivat suhtumist.

Loe edasi: Kuidas hoida oma spordiklubi liikmeid õnnelikuna

Teater jõusaalis

Olukorras, kus haigekassa eelarve väheneb, vähem haiguspäevi makstakse töötajale hüvitist, järjekorrad eriarstide juurde pikenevad, peavad kõik inimesed tõhustama oma tervise eest hoolitsemist. See annab omakorda võimaluse spordiklubidele suurendada ja laiendada oma kliendibaasi ning kutsuda endaga liituma ka neid elanike gruppe, kes pole veel harjunud regulaarselt spordiklubi teenuseid kasutama.

Ühe idee, kuidas „võhikuid" jõusaali tuua, annab 23. oktoobri kultuurileht Sirp, kus Madli Pesti kirjutab oma artiklis rahvusvahelisest teatrifestivalist Slovakkias, kus lavastusi esitati nii lennujaamas, jõusaalis kui õllebaaris:

Loe edasi: Teater jõusaalis

Kuidas suurendada spordiklubi liikmelisuse müüki

Hea turundus- ja müügikampaania peaks sisaldama kolme erinevat strateegiat:

1. strateegiat uute klientide leidmiseks (kliendisuhte alustamiseks)

2. strateegiat saadud kontaktidega (võimalike klientide ja liikmete) suhtlemise jaoks

3. kinnistavat strateegiat (püsikliendiprogrammi), et hoida ja kinnistada juba olemasolevaid kliente

Loe edasi: Kuidas suurendada spordiklubi liikmelisuse müüki

Jooksurada: jooksulint ehk linttrenažöör

Jooksurada ehk jooksulint ehk linttrenažöör on trenažöör jooksmiseks või käimiseks siseruumides. Arvestades meie pimedaid ja pikki sügisõhtuid ja vihmaseid päevi on tegemist äärmiselt hea, mugava ja väga populaarse treeningseadmega. Loe edasi

jooksurada jooksulint käimistrenazöör

 

spirit fitness jooksurada käimistrenazöör jooksulint

Trenažöörid kodus treenijale

Aitab vabandustest, hakkame treenima!

Kui spordiklubis käimine ei ole sulle võimalik mingitel põhjustel, siis muretsemiseks pole siiski põhjust. Õigeid trenažööre kasutades saad ka kodus mugavalt treenides tõsta oma füüsilist vormi ja arendada lihaseid. Meilt leiad nüüd suurepäraseid trenažööre kodus treenimiseks. 

Tutvu meie kodutrenažööride valikuga

Vaata pilte kodusest jõusaalist

Pildid eramu fitness stuudiost

multi station fitness trenazöör treeningkeskus

Miks valida trenažöörid ja ergomeetrid Arcomanist?

trenažöörid ergomeetrid treeningvahendid jõusaalisMeil on üle 30 aastane kogemus jõusaaliseadmetel treenimisest, 20 aastane kogemus trenažööride ja ergomeetrite müügist ja hooldusest ning 10 aastane kogemus nende tootmisest! Selle kogemuse najal saame soovitada igale kliendile kõige sobivamad treeningseadmed tema eesmärkide saavutamiseks!

Lisaks sellele on meilt ostetud trenažööride TRANSPORT TASUTA.  

Veel põhjuseid leiad siit

Küsi nõu trenažööride valikul meie spetsialistilt

Veloergomeeter ja sõudeergomeeter

e spinner veloergomeeter velotrenažöör 
Veloergomeeter või velotrenažöör on jalgrattale sarnanev seade, mida kasutatakse treenimiseks siseruumides. Veel kardioseadmeid leiad siit 
 
sõude ergomeeter trenažöör 

Sõudeergomeeter


Treenimine sõudeergomeetril on suurepärane kardiovaskulaarne ja jõudu arendav treening. Loe artiklit
 

Arcoman- kvaliteetsed trenažöörid koju, tööle, spordiklubisse

  • Eraisikud
  • Fitness- ja spordiklubid
  • Hotellid ja spaad
  • Meditsiinikeskused
  • Taastusravi keskused
  • Korteriühistud
  • Ettevõtete spordiklubid
  • Sõjavägi
  • Kohalikud omavalitsused
  • Vaata valikut sisustatud saalidest

trenazöörid ergomeetrid treeningvahendid jõusaalis

Vaata fotogaleriid trenažööridega sisustatud jõusaalidest: